Štístko a Poupěnka - Pojď si hrát!

Štístko a Poupěnka - Pojď si hrát!

Termín
12.5.2024 - 15:00 (neděle)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
360 Kč
Přístupnost
od 2 let (více informací)
Délka
60 minut - přestávka : Ne
Žánr
Divadlo s písničkami
Bezbariérový přístup
Ano

Ahoj broučkové, máme tady nové představení Pojď si hrát! Opět se setkáte s panem Doremi, Honzíkem a samozřejmě s námi: Štístkem a Poupěnkou. Na začátek si pořádně zaskáčeme s písničkou Skáčeme a také zalétáme s Letí, letí. Konečně splníme přání broučkům, kteří se tak dlouho těšili na Jojojo, nenene. Naučíme vás naši verzi táborového hitu: Když jsi šťastný. Pro Honzíka i broučky je dále připravena úžasná hra, ve které budou hledat ukryté písničky. Zopakujeme si hodiny a hlavně čtvrt, půl, třičtvrtě i celou s Tik ťak. Navštíví nás i Loleta Popleta, která plete páté přes deváté. A také její starší sestra Káča, která si zatancuje na Čert a Káča. Aby toho nebylo málo, Princ Bajaja bude zachraňovat princeznu před zlým drakem. Nevynecháme ani vlka, který si v lese bude leccos dovolovat. Ochranáři ho ale dají do latě písničkou Vlk a lesní patrola. Nezapomeneme ani na zvířata v Africe s Hakuna matata a pak zadupeme bacily s Brontosaurem. Tolik písniček by vystačilo na jeden Bláznivý den. Hlavně, že bude Elo Elo veselo, protože Ňufáček všem představí svoji novou plyšovou kamarádku. Podaří se Honzíkovi a broučkům uhodnout všechny písničky? Nebo se jim o tom bude jenom zdát v písničce Snílkové. To se dozvíte na představení Pojď si hrát! Pojďte si s námi hrát naživo i v Jičíně –  moc se na vás těšíme! Vaši Štístko a Poupěnka.

Předprodej vstupenek od 28. 11. 2023 pouze v síti Ticketportal (předprodejní místo Ticketportal je také v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně, platba pouze v hotovosti)! Každá osoba (bez omezení věku) potřebuje vlastní vstupenku! Představení doporučujeme pro děti od 2 let. Vozíčkáři a držitelé průkazu ZTP/P: po předložení vstupenky a průkazu ZTP/P u vstupu, bude na místě, v den vystoupení, proplacena sleva 50% z ceny vstupenky. Vstupné v předprodeji 360 Kč, na místě 380 Kč.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer