Bonus karta

Bonuskarta slouží jako platební karta , kterou lze platit vstupenky na pořady KZMJ.
Vhodná je také pro firmy jako benefit pro zaměstnance, dá se dobíjet i na fakturu.
Bonuskartu můžete nabít kreditem a darovat.
Bonuskartu zakoupíte v Městském infocentru.
Na divadla v předplatném získáváte při platbě 20% slevu. Každá desátá vstupenka zakoupená BONUSKARTOU je se slevou 50 Kč.

PLATBA ON-LINE POMOCÍ BONUSKARTY.
V online-prodeji vstupenek (u každého představení)  zadejte číslo vaší karty, vyberte místa, a zaplaťte kreditem na bonuskartě.
POZOR při zakoupení vstupenky je nutno dodržovat postup:
Krok 1 – vyplnění čísla bonuskarty.
Krok 2 – vybrání sedadla (po kliknutí na sedadlo a jeho označení se Vám pod kolonkou číslo slevové karty objeví zbývající kredit)
Krok 3 – Vyplňte požadované údaje (Jméno a příjmení, e-mail, telefon)  Odklikněte “souhlasím s obchodními podmínkami” a klikněte na tlačítko “KREDITEM” – proběhne nákup vstupenek a do emailu Vám přijdou vstupenky. Můžete je vytisknout, nebo ukázat na displayi na svém telefonu – vyžadujeme QR kód vstupenek (černobílý čtvereček)

DOBÍJENÍ BONUSKARTY POMOCÍ E-TICKETU EDENRED

(pouze pro smluvní partnery)
U svého zákaznického účtu v systému benefitového programu EDENRED si vygenerujte E-ticket v požadované hodnotě pro Kulturní Zařízení Města Jičína. Vygenerované číslo Vám bude sloužit při dobití kreditu na bonuskartu. Dobití kreditu pomocí takto vygenerovaného čísla E-ticketu je možné v Městském informačním centru, nebo na pokladně v Biografu Český ráj.

Podmínky užití bonus karty KZMJ
Karty jsou oprávněny vydávat a prodávat pouze Kulturní zařízení města Jičína. Poplatek za vystavení karty je 30,- Kč. Koupí bonusové karty, která slouží také jako platební karta na akce pořádané Kulturními zařízeními zákazník souhlasí s níže uvedenými podmínkami.
Kartu je třeba chránit proti zneužití, kopírování karty je zakázáno a v případě porušení se zákazník vystavuje nebezpečí odčerpání kreditu cizí osobou.
Nabití kreditu se provádí na pokladně v Městského informačního centra na Valdštejnově náměstí, nebo pokladně biografu. Nabitý kredit slouží na placení vybraných pořadů, zejména pořádaných Kulturními zařízeními, například divadla, koncerty, vstupenky do kina atd.
Nabitý kredit není možno vyčerpat jiným způsobem, než platbou za představení nebo pořad.

Bonuskarta musí mít v rámci jednoho roku od posledního použití minimálně jeden pohyb kreditu (zakoupení vstupenky na libovolný pořad KZMJ, nebo dobití BONUSKARTY). Pokud k tomuto kroku nedojde, kredit automaticky propadá.
Při ztrátě karty okamžitě volejte na telefonní číslo 493 534 390, kde nahlásíte její ztrátu a ta bude zablokována.
Při dobíjení karty neplatíte navíc žádné poplatky. V případě, že kredit na kartě je nižší, než požadovaná finanční částka za platbu vstupenek, budete vyzváni k úhradě vstupenek hotově, popřípadě k dobití karty. Platbu kartou a hotovostní nelze kombinovat.
Při platbě kartou je zákazník povinnen hlásit tuto skutečnost před započetím transakce.
Karta přináší svému uživateli dvacetiprocentní slevu ze vstupného na všechna představení zařazená do divadelního předplatného.
Zůstatek kreditu na kartě je možno ověřit na prodejním místě.
Za ztrátu karty nepřejímá KZMJ žádnou zodpovědnost. Zůstatek na ztracené kartě je možno převést na novou pouze po prokázání totožnosti majitele karty.
Pokud máte další dotazy ohledně BONUS KARTY můžete psát na mail mic@jicin.org, popřípadě telefon 493 534 390.