Jak zakoupit vstupenky

On-line nákup vstupenek

Možnost zakoupit vstupenku naleznete v on-line prodejním systému u jednotlivého představení. Vstupenky Vám doručíme okamžitě po platbě do e-mailu. Při vstupu do sálu je nutno se jimi prokázat. Součástí vstupenky je také QR kód, který je  nutno předložit se vstupenkou. Platba vstupenek probíhá pouze pomocí platební karty, přes zabezpečený platební portál Global Payment. (Postupujte podle pokynů systému. Nezavírejte webovou stránku dříve, než se dokončí prodej. Pokud zůstanou místa bílá, něco se nezdařilo a tato místa se cca po 30 minutách uvolní zpět do prodeje)

Vstupenky lze platit také pomocí BONUSKARTY ← Návod naleznete v odkaze

REZERVACE VSTUPENEK NEPROVÁDÍME !  Využijte on-line nákupu.

Zakoupené vstupenky NEVRACÍME ANI NEVYMĚŇUJEME
Před nákupem vstupenek si zkontrolujte datum představení, čas, vybraná místa, jazykové verze a přístupnost filmu na který vstupenky kupujete.

Místa na balkoně nedoporučujeme zakupovat pro děti menší než 130 cm výšky.

Vstupenka musí být předložena včetně QR kódu, který je nedílnou součástí vstupenky a bez něho nemůže být vstupenka při vstupu do sálu validována. Vstupenku můžete při vstupu do sálu ukázat na chytrém mobilním telefonu, pomocí QR kódu zaslaného systémem se vstupenkou – vstupenky tak nemusíte tisknout.

(QR kód a vstupenky ve formátu JPEG jsou přílohou e-mailu se vstupenkami)

U online nákupu vstupenek nelze uplatňovat případné slevy ( dítě, student, ZTP )
Pokud chcete slevu uplatnit využijte předprodeje v Biografu, nebo Městském infocentru.

Na jednu transakci lze zakoupit 5ks vstupenek. Pokud chcete nakoupit větší množství vstupenek, rozdělte nákup vstupenek na více transakcí. Dvousedadlo lze zakoupit pouze jako celek –  tedy obě místa najednou.

Obchodní podmínky KZMJ pro nákup on-line vstupenek

V případě problému při platbě vstupenek, použijte k dotazu kontaktní formulář v dolní části pod sekcí s nákupem vstupenek u jednotlivých představení. Reagujeme v nejkratším možném čase.

U představení 3D je nutno zakoupit 3D brýle v hodnotě 25,- Kč. Brýle jsou nové a stávají se Vaším majetkem. Brýle možno použít opakovaně. Brýle zakoupíte na pokladně.

Pozor na PŘÍSTUPNOST PRO DĚTI A MLÁDEŽ u jednotlivých představení. Přístupnost je vždy uvedena ve formátu: Přístupný. Mládeži do 12 let nevhodný. Mládeži do 15 let nepřístupný. Přístupný od 18 let.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme oprávnění ( při představeních označených příst.15 a příst.18 ) požadovat při vstupu do kinosálu prokázání dovršení věku, občanským nebo jiným průkazem s fotografií a datumem narození. Pokud tak nebude učiněno divák nesmí být dle zákona vpuštěn do sálu.  V případě nesplnění této podmínky zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme!

ZÁKON O AUDIOVIZI (výtah paragrafu o přístupnosti)
POVINNOSTI PŘI VÝROBĚ AUDIOVIZUÁLNÍCH DĚL A JEJICH ZPŘÍSTUPŇOVÁNÍ VEŘEJNOSTI
(5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

Návštěvní řád Biograf Český ráj Jičín

Fyzický nákup vstupenek

Městské informační centrum

Otevírací doba

Valdštejnovo náměstí (v přízemí zámku v podloubí). Možnost platit platebními kartami.

MĚSTSKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM , Valdštejnovo náměstí 1, 50601 Jičín

Pokladna Biografu Český ráj

Prodej vstupenek vždy jednu hodinu před začátkem promítání. Možnost platit platebními kartami.

BIOGRAF ČESKÝ RÁJ, 17. Listopadu 47, 506 01  Jičín