Jak zakoupit vstupenky

PLATBA ON-LINE POMOCÍ PLATEBNÍ KARTY
Možnost zakoupit vstupenku naleznete v on-line prodejním systému u jednotlivého představení. Vstupenky Vám doručíme okamžitě po platbě do e-mailu. Při vstupu do sálu je nutno se jimi prokázat. Součástí vstupenky je také QR kód, který je  nutno předložit se vstupenkou. Platba vstupenek probíhá pouze pomocí platební karty, přes zabezpečený platební portál Global Payment. (Postupujte podle pokynů systému) Nezavírejte webovou stránku dříve, než se dokončí prodej a z platební brány jste přesměrování zpět do biografu na krok 4 s vystavenými vstupenkami. Pokud zůstanou místa bílá, něco se nezdařilo a tato místa se cca po 30 minutách uvolní zpět do prodeje)

JAK ZAKOUPIT VSTUPENKY PLATEBNÍ KARTOU ?
V rezervačním systému u vybraného představení v KROK 2 vyberte požadovaná místa (šedá jsou volná a vybraná se označí modře) Poté níže v KROK 3 vyplňte své údaje – jméno, telefon, e-mail. Potvrďte souhlas s obchodními podmínkami a klikněte na tlačítko KOUPIT. Jste přesměrováni do platebního portálu, kde vyplníte číslo Vaší karty a další požadované informace. Po potvrzení platby klíčem v bankovnictví VYČKEJTE na přesměrování zpět k nám do rezervačního systému (přesměrování zpět k obchodníkovi). Objeví se KROK 4 kde již uvidíte své zakoupené vstupenky. Vstupenky se zároveň odešlou do vašeho e-mailu, který jste uvedli v kroku 3.

PLATBA ON-LINE POMOCÍ BONUSKARTY
Návod jak platit Bonuskartou online

REZERVACE VSTUPENEK NEPROVÁDÍME !  Využijte on-line nákupu.

Zakoupené vstupenky NEVRACÍME ANI NEVYMĚŇUJEME
Před zaplacením vstupenek si pečlivě zkontrolujte datum představení, čas, vybraná místa, jazykové verze a přístupnost filmu na který vstupenky kupujete.

Místa na balkoně nedoporučujeme zakupovat pro děti menší než 130 cm výšky.

Vstupenka musí být předložena včetně QR kódu, který je nedílnou součástí vstupenky a bez něho nemůže být vstupenka při vstupu do sálu validována. Vstupenku můžete při vstupu do sálu ukázat na chytrém mobilním telefonu, pomocí QR kódu zaslaného systémem se vstupenkou – vstupenky tak nemusíte tisknout.

(QR kód a vstupenky ve formátu JPEG jsou přílohou e-mailu se vstupenkami)

U online nákupu vstupenek nelze uplatňovat slevy ZTP
Pokud chcete slevu uplatnit využijte předprodeje v Biografu, nebo Městském infocentru.

Na jednu transakci lze zakoupit 5ks vstupenek. Pokud chcete nakoupit větší množství vstupenek, rozdělte nákup vstupenek na více transakcí. Dvousedadlo lze zakoupit pouze jako celek –  tedy obě místa najednou.

Nemáme žádný limit na minimální počet diváků. Promítáme vždy !

Obchodní podmínky KZMJ pro nákup on-line vstupenek

V případě problému při platbě vstupenek, použijte k dotazu kontaktní formulář v dolní části pod sekcí s nákupem vstupenek u jednotlivých představení. Reagujeme v nejkratším možném čase.

U 3D představení je nutno zakoupit 3D brýle v hodnotě 25,- Kč. Brýle jsou nové, hygienicky zabalené a stávají se Vaším majetkem, brýle se nevrací. Brýle možno použít opakovaně. Brýle zakoupíte na pokladně biografu.

Pozor na PŘÍSTUPNOST PRO DĚTI A MLÁDEŽ u jednotlivých představení. Přístupnost je vždy uvedena ve formátu: Přístupný. Mládeži do 12 let nevhodný. Mládeži do 15 let nepřístupný. Přístupný od 18 let.
Z tohoto důvodu si vyhrazujeme oprávnění ( při představeních označených příst.15 a příst.18 ) požadovat při vstupu do kinosálu prokázání dovršení věku, občanským nebo jiným průkazem s fotografií a datumem narození. Pokud tak nebude učiněno divák nesmí být dle zákona vpuštěn do sálu.  V případě nesplnění této podmínky zakoupené vstupenky nevyměňujeme ani nevracíme!
Přístupnost na filmové představení uvedené na webu pro věkové hranice od 1let, 3let a 12 let jsou doporučující pro rodiče – nejsou závazné.

ZÁKON O AUDIOVIZI (výtah paragrafu o přístupnosti)
POVINNOSTI PŘI VÝROBĚ AUDIOVIZUÁLNÍCH DĚL A JEJICH ZPŘÍSTUPŇOVÁNÍ VEŘEJNOSTI
(5) Pořadatel kinematografického představení je povinen zajistit zveřejnění distributorem sdělené klasifikace kinematografického díla v souvislosti s oznámením o konání kinematografického představení. Při konání kinematografického představení je pořadatel povinen zajistit vyloučení účasti osob, na které se vztahuje případné omezení přístupnosti díla podle § 4 odst. 2 písm. c) nebo d).

Návštěvní řád KZMJ

Fyzický nákup vstupenek

Pokladna Biografu Český ráj

Pokladna otevřena vždy jednu hodinu před začátkem promítání. Možnost platit platebními kartami.
BIOGRAF ČESKÝ RÁJ, 17. Listopadu 47, 506 01  Jičín

Městské informační centrum – předprodej vstupenek po celý den

Valdštejnovo náměstí (v přízemí zámku v podloubí). Možnost platit platebními kartami.
MĚSTSKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM , Valdštejnovo náměstí 1, 50601 Jičín (otevírací doba MIC)