Prague Cello Quartet

Prague Cello Quartet

Termín
11.10.2024 - 19:00 (pátek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 340 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
90 minut - přestávka : Ano
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

V pátek 11. října 2024 se v Masarykově divadle v Jičíně můžete těšit na jedinečný koncert plný originální hudby i humoru v podání Prague Cello Quartet, který se v Jičíně po vyprodaném koncertě v roce 2019 představí podruhé ve své historii.

Prague Cello Quartet je soubor čtyř výjimečných muzikantů hrajících originální úpravy nejen filmových hitů (např. Piráti z Karibiku, Moulin Rouge), populární rockové nebo popové skladby (Queen, Coldplay, Metallica), nejznámější muzikálové melodie (Bídnící, Fantom opery, Jesus Christ Superstar) a samozřejmě i klasickou hudbu. Jejich koncerty jsou směsí hudby a osobitého humoru, kterými baví diváky všech věkových kategorií včetně dětí. Videoklipy od tohoto kvarteta již nasbíraly desítky miliónů shlédnutí z celého světa a na turné už vyrazili třeba do Japonska, Číny nebo Jižní Koreji i Kolumbie.

Zajímá vás aktuální repertoár tohoto souboru? Přijďte do Masarykova divadla v Jičíně na koncert, kde vám představí výběr toho nejlepšího ze své tvorby. Událost na FB zde.

Předprodej vstupenek od 25. 3. 2024 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!