Poslední člověk na Zemi - PREMIÉRA! - ZRUŠENO!

Poslední člověk na Zemi - PREMIÉRA! - ZRUŠENO!

Termín
5.6.2024 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 360 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Vilém Dubnička
Divadlo
Synagoga Concerts
Hrají
Petr Čtvrtníček a Leoš Noha
Délka
90 minut - přestávka : Ne
Žánr
Komedie
Režie
Vilém Dubnička
Bezbariérový přístup
Ano

Představení je z organizačních důvodů zrušeno, v současnosti intenzivně hledáme náhradní termín. Děkujeme za pochopení.

Protřelý úředník provinčního úřadu (Petr Čtvrtníček) je posledním člověkem na Zemi. Měl za úkol vystěhovat z neobyvatelné planety poslední zbytky lidí. Jeho úspěšnou misi zkomplikoval nečekaný podivný pozemšťan navíc (Leoš Noha), který vypadl z evakuačního pořadníku. Podaří se zkušenému byrokratovi nakonec odeslat i jeho? Jak zařadit do systému někoho, kdo se mu celý život vyhýbal? A nebude v e výsledku lepší přece jen zůstat doma?

Neotřelá komedie psaná na míru pro dva nekonvenční herce. Petr Čtvrtníček a Leoš Noha kličkují zákrutami neřešitelných problémů. Jako vždy po svém.

Vyhrajte VSTUP ZDARMA!

Chcete-li být mezi prvními diváky v republice a navíc úplně ZADARMO, pak stačí správně odpovědět na naši soutěžní otázku. Tu naleznete na facebookové stránce KZMJ.

Soutěž o vstupenky ▶ ️ ⓕ POSLEDNÍ ČLOVĚK NA ZEMI – PREMIÉRA

Svoji odpověď napište přímo do komentářů do 30. května a my poté vylosujeme šest výherců vstupenek pro dvě osoby. Zároveň můžete označit někoho, s kým byste rádi toto premiérové představení viděli. Slosování proběhne v pátek 31. května 2024. 

Předprodej vstupenek od 8. 4. 2024 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!