Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat

Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat

Termín
7.10.2024 - 19:00 (pondělí)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 790 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
120 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt – vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto se obě kapely rozhodly vystupovat také společně se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale zejména ve společné části, kde zazní známé hity, ale i písně nové i nová hudební aranžmá. V roce 2024 budou tyto koncerty svým způsobem jubilejní – Petr Ulrych se dožívá 80 let, Hanka Ulrychová 75 let a společně pak oslaví 60 let na hudební scéně.

Předprodej vstupenek od 8. 4. 2024 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!