Dan Hůlka a Kamila Nývltová

Dan Hůlka a Kamila Nývltová

Termín
19.11.2024 - 19:00 (úterý)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 550 Kč
Zakoupit vstupenky
Hrají
Daniel Hůlka a Kamila Nývltová - zpěv; Jitka Břízová - housle; Eliška Minářová - klavír; ProART Company - scénický tanec
Délka
135 minut - přestávka : Ano
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Hvězdný koncert nejoblíbenějších muzikálových a operních melodií. 

Daniel Hůlka a Kamila Nývltová v jediný večer s živým hudebním doprovodem a tanečníky.

Daniel Hůlka je stálicí na české muzikálové scéně. V posledních letech se vrací i na operní scénu a tento koncert je toho důkazem. Uslyšíte v jeho podání nejoblíbenější muzikálové, ale i operní melodie. Kamila Nývltová vystoupí v muzikálových písních sólově, ale i v duetech, které s Danem zpívá již několik let. Její hlas se s Danovým nádherně pojí a slyšet je zpívat dohromady je vždy zážitek.  

Oba zpěváky doprovodí živá hudba – housle a klavír. Na housle Jitka Břízová, která v Jičíně několik let působila a na klavír Eliška Minářová. Obě hudebnice jste mohli již v Jičíně několikrát slyšet na koncertech.

Večer je doplněn scénickým tancem, který k muzikálu neodmyslitelně patří. Vystoupí taneční duo z ProART Company Martina Dvořáka

Předprodej vstupenek od 2. 4. 2024 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer