Vy nejste žena, pane! - předplatné

Vy nejste žena, pane! - předplatné "B"

Termín
6.3.2024 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Karel Janák
Divadlo
Divadlo Radka Brzobohatého, Praha
Přístupnost
od 12 let (více informací)
Hrají
Milan Kokeš: Jakub Slach, Libor Náramný: Ernesto Čekan, Žalobce: Milan Enčev, Obhájkyně: Anna Kulovaná / Charlotte Doubravová, Soudkyně: Simona Postlerová / Romana Goščíková, Přísedící: Jan Fanta, Novinářka: Alžběta Fišerová
Délka
155 minut - přestávka : Ano
Žánr
Komedie
Režie
Lukáš Burian
Bezbariérový přístup
Ano

Chodíte na seznamku? Tak bacha na to, koho si pozvete na rande. Průvodce láskou pro začátečníky.

Nekorektní komedie o korektnosti s písničkami, která vtipným způsobem poukazuje na to, co se může stát, když se z tak intimních věcí, jako je sexualita a láska, stane nástroj moci. Když si vybíráme partnera, máme právo zvolit si i jeho pohlaví…?

Dva cizí lidé, co se potřebovali jen přitulit, si domluvili vášnivé rande na anonymní seznamce. Kdyby jen tušili, že jsou oba muži, a že se jejich dlouho očekávaná schůzka zvrtne v něco, co si ani v nejšílenějším snu nedokázali představit… V něco, co jim převrátí život vzhůru nohama, a co se jim rozhodně nebude líbit.

Předprodej vstupenek od 1. 2. 2024 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!