Novinka - nově možnost odebírat program KZMJ na svůj email. Registrujte se ZDE a nepropásněte žádnou naši akci.
Václav Neckář & Bacily - Půlnoční turné - Nový termín!

Václav Neckář & Bacily - Půlnoční turné - Nový termín!

Termín
1.12.2022 - 19:00 (čtvrtek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 490 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
90 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Vstupenky zůstávají v platnosti, možnost vrácení vstupného od 19. 11. do 3. 12. 2021. Pro více informací nás kontaktujte na emailu mic@jicin.org, či na telefonu 493 534 390 nebo 602 366 338. Děkujeme za pochopení.

Koncertní program se skupinou Bacily je retrospektivou pěvecké kariéry Václava Neckáře.

V programu zazní písně ze začátku kariéry v pražském divadle Rokoko (například Tu kytaru jsem koupil kvůli tobě, Stín katedrál, Lady Jane, Ša-la-la-la-li), pak z krátkého období skupiny Golden Kids (Suzanne, Časy se mění), především však ze spolupráce se skupinou Bacily, se kterou koncertuje od roku 1971 (Dr. Dam di Dam, Kdo vchází do tvých snů, má láskoPlanetárium, My to spolu táhnem dálLáska ztracenáTvým dlouhým vlasům, Podej mi ruku a projdem Václavák, Lásko 3,2,1 a startAndělé strážní), až po píseň Půlnoční.

Předprodej vstupenek od 1. 6. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Slevy ZTP poskytujeme max. 10 ks. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Prosíme o dodržování aktuálně platných opatření MZ, kompletní informace ZDE. Děkujeme za pochopení.


Trailer


Zakoupení vstupenek