Už je tady zas! - předplatné

Už je tady zas! - předplatné "B"

Termín
5.4.2023 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Timur Vermes
Divadlo
Divadlo Na Jezerce, Praha
Hrají
Ondřej Kavan, Kristýna Hrušínská, Zdeněk Hruška, Libor Hruška, Petr Macháček, Ondřej Dvořák, Miluše Šplechtová, Martin Sitta, Lucie Černíková
Délka
120 minut - přestávka : Ano
Žánr
Komedie, Satira
Režie
Matěj Balcar
Bezbariérový přístup
Ano

Co všechno by se mohlo stát, kdyby se dnes v parku probudil Adolf Hitler.

Tragikomedie podle stejnojmenného bestselleru si brilantně pohrává s představou, co by bylo, kdyby Hitler v roce 1945 nespáchal sebevraždu, ale třeba jen usnul a probudil se v současnosti. Pochopitelně za velkého zájmu všech kolemjdoucích. Jak na něj budou lidé reagovat? A jak bude reagovat na náš současný svět on? Jak se zachovají média? Vynikající satira, která zábavnou formou varuje před nebezpečím „jednoduchých“ řešení, které je neustále přítomné, byla v r. 2015 zfilmována a stala se „Evropským filmem roku“. V Česku byl Ondřej Kavan, představitel hlavní role v divadelní inscenaci, nominován na Cenu Thalie.

Předprodej vstupenek od 9. 2. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Divadelní předplatné 2023


Trailer