Utíkejte, slečno Nituš! – předplatné “A” – NOVÝ TERMÍN

Utíkejte, slečno Nituš! – předplatné “A” – NOVÝ TERMÍN

Termín
23.11.2021 - 19:00 (úterý)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Ľubomír Feldek
Divadlo
Studio Ypsilon, Praha
Hrají
Lumíra Přichystalová, Petr Vršek, Jaroslava Kretschmerová, Kryštof Mende, Renata Rychlá, Barbora Skočdopolová, Jan Bradáč, Martin Bohadlo, Jan Večeřa a Dominik Renč
Délka
120 minut - přestávka : ano
Žánr
Komedie, Opereta
Režie
Peter Oravec
Bezbariérový přístup
Ano

Vstupenky zůstávají v platnosti! Možnost vracení vstupného od 1. do 18. 7. Pro více informací sledujte web www.kzmj.cz, případně nás kontaktujte na emailu mic@jicin.org, či na telefonu 493 534 390 nebo 602 366 338. Děkujeme za pochopení.

Komorní adaptace slavné Hervého operety Mamzelle Nitouche od slovenského básníka a dramatika Ľubomíra Feldeka, v níž autor původní Hervého nápad s převleky nejrůznějšími změnami a dvojím životem postav dotáhl téměř do absurdních rozměrů a vytvořil tak předpoklady pro inspirovanou kolektivní spoluhru všech protagonistů na jevišti, tak typickou pro jedinečnou poetiku Ypsilonky. Večer se nese v duchu hravosti, hudebnosti a duchaplnosti, ale ze všeho nejvíc je večerem nespoutané a dobré zábavy.

Předprodej vstupenek od 1. 7. 2021 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Zakoupení vstupenek