Tros Discotequos

Tros Discotequos

Termín
24.4.2024 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 790 Kč
Zakoupit vstupenky
Hrají
Vojta Dyk, Jakub Prachař, Jan Maxián
Délka
120 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert, Improvizace
Bezbariérový přístup
Ano

Hudební setkání, při kterém se může stát téměř cokoliv!

Nejde o obvyklou podobu koncertu. Pánové z Tros Discotequos hrají jakékoliv národní písně či hity ze zahraniční a užívají si hudbu v netradiční formě. Provedení písní se odvíjí od atmosféry večera, nálady publika, souznění s kapelou a v neposlední řadě přání diváků. Hudební škála žánrů je takřka neomezená. Od populárních songů až po operní árie. V průběhu večera si sami diváci mohou určit a rozhodnout, jaké písně zazní. Zábavné provedení, brilantní zpěv, jedinečná harmonie, dokonalý rytmus. Koktejl nakažlivé radosti z muziky a společného setkání. Upřímné, otevřené a osvobozující chvíle s hudbou, skvělou náladou a radostí ze života a společného zážitku.

Vojta Dyk – zpěv, Jan Maxián – klávesy, zpěv, Jakub Prachař – bicí, zpěv. Jednotlivě jsou známí jako herci a muzikanti, společně zejména jako členové skupiny NightWork. Všichni tři byli mimo jiné coby hudebně-herecká složka u vzniku nového cirkusu Cirk La Putyka. Jestli chcete tyhle tři potkat a slyšet naživo, Tros Discotequos je ideální příležitostí

Předprodej vstupenek od 1. 11. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks. Koncert na stání, ceny vstupenek v předprodeji 790 Kč, na místě 890 Kč.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer