Šťastný vyvolený – předplatné “B”

Šťastný vyvolený – předplatné “B”

Termín
22.9.2021 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 250 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Eric Assous
Divadlo
Divadlo Verze, Praha
Hrají
David Matásek, Linda Rybová, Jana Janěková ml., Igor Chmela, Matouš Ruml; ze záznamu Jiří Bartoška
Délka
110 minut - přestávka : ne
Žánr
Komedie, Drama
Režie
Thomas Zielinski
Bezbariérový přístup
Ano

Vstupenky zůstávají v platnosti, možnost vrácení vstupného od 10. do 26. května. Pro více informací nás kontaktujte na emailu mic@jicin.org, či na telefonu 493 534 390 nebo 602 366 338. Děkujeme za pochopení.

Pět lidí, jedna večeře a houstnoucí atmosféra poté, co blízká přítelkyně představí svého šťastného vyvoleného, který je tak trochu jiný…

Manželé Greg a Melanie pozvali svého kamaráda Jeffa na večeři. Jeffova bývalá přítelkyně Charlie, kterou pět let neviděl, se má vdávat a za svědka si vybrala Melanii. Shodou okolností se Charlie se svým vyvoleným objeví na společné večeři. Charlie ho miluje, ačkoliv své přátele předem varuje, že je “trochu jiný”. Jak moc jiný? Nechte se překvapit.

Předprodej vstupenek od 12. 2. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Zakoupení vstupenek