Scény z manželského života - předplatné

Scény z manželského života - předplatné "B"

Termín
11.5.2023 - 19:00 (čtvrtek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Ingmar Bergman
Divadlo
Švandovo divadlo, Praha
Hrají
Michaela Badinková, Michal Dlouhý, Barbara Lukešová / Lenka Zbranková, Kamil Halbich / Vasil Fridrich; ze záznamu Simona Stašová
Délka
130 minut - přestávka : Ano
Žánr
Komedie, Drama
Režie
Vladimír Strnisko
Bezbariérový přístup
Ano

Adaptace slavného filmu Ingmara Bergmana. Jeden z nejúpřímnějších milostných příběhů v dějinách umělecké tvorby předvádí všechny polohy milostného vztahu, od okouzlení až po brutální rvačku. Vyjadřuje však také naději, že ti, co spolu prožili život, jsou svázáni něžným poutem a jeden pro druhého se nikdy nemohou stát cizinci.

Univerzitní vědec Johan a právnička Marianne představují dokonalý manželský pár. Pod tímto povrchem však číhají problémy, které jednoho dne prolomí křehkou skořápku dlouholetého vztahu. Rozpad manželství znamená vzdalování se a opětovné bouřlivé setkávání…

Předprodej vstupenek od 9. 2. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Divadelní předplatné 2023