Rozladěné držky

Rozladěné držky

Termín
12.6.2023 - 19:00 (pondělí)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
Autor
Anežka Hessová a Rozálie Havelková
Divadlo
La Fabrika, Praha
Přístupnost
od 10 let (více informací)
Hrají
Anežka Hessová a Rozálie Havelková
Délka
60 minut - přestávka : Ne
Žánr
Autorské divadlo/Komedie/Muzikál
Režie
Ondřej Havelka, Adéla Laštovková - Stodolová
Bezbariérový přístup
Ano

Rozladěné držky vypráví příběh o odchodu k cirkusu a touze splnit si svůj sen. Co se ale stane, když se sen opravdu splní? Rozálie Havelková a Anežka Hessová toho mají hodně společného. Obě hrají na akordeon a obě prožily část svých životů v cirkuse. Anežka vyrůstala v maringotkách u kočovného divadla ve švýcarském Essertines a v Indii studovala tradiční tanec kathak. Róza zpívá s jazzovým big bandem, hraje šansony na svůj starý akordeon, tančí flamenco a ve dvaceti odjela na rok do Belgie k cirkusu Ronaldo. Z jejího cirkusového deníku vznikla křehká multižánrová inscenace o tom, co se stane, když dostihneme nedostižný sen.

Předprodej vstupenek od 24. 3. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP. Děti, studenti (po předložení průkazu) a senioři vstupné v předprodeji 290 Kč!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!