Roman Horký 60 – KAMELOT

Roman Horký 60 – KAMELOT

Termín
13.3.2024 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 440 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
120 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

„Zaprášené diamanty“ Tour 2024 je unikátní koncertní projekt zpěváka, textaře, skladatele a frontmana brněnské skupiny Kamelot, jejíž vznik se datuje k roku 1982. Roman Horký, zpěvák a kytarista jedné z nejúspěšnějších folkových a trampských hudebních skupin České republiky si připomene v roce 2024 své významné životní jubileum 60 let.

Toto výročí oslaví se svými příznivci v rámci celorepublikového turné, ve kterém návštěvníci uslyší nejen celou řadu hitů jako „Levnej hotel“, „Čas rozchodů“, „Pozor, tunel!“, „Země antilop“, „Slib“, „Honolulu“, „Island“, „Když vlaky jedou“, „Dlouhá pláž“ a další písně, ale i zavzpomínají pomocí  foto obrázků na jeho dlouholetou kariéru. V muzice není Roman Horký stylově omezen, jeho nejtypičtějším žánrem jsou nicméně trampské písně a folk – rock. Za svojí kariéru složil a otextoval přes tři sta písní. Je držitelem mnoha hudebních ocenění (10× Kamelot – kapela roku, 3× Kamelot – album roku) a natočil přes dvacet autorských alb, z toho 15 z nich bylo oceněno titulem „Zlatá deska“ a dvě alba získala titul „Platinová deska“ i „Multiplatinová deska“.

Jako host večera vystoupí zpěvačka Ilon Leichtová, známá z plzeňské bluegrassové kapely BlueGate.

Zaprášené diamanty je název stejnojmenného alba, které u této příležitosti právě na konci roku 2023 vychází a bude k dispozici ke koupi na tomto koncertu.

Předprodej vstupenek od 15. 11. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer