Revizor – předplatné “A”

Revizor – předplatné “A”

Termín
30.9.2021 - 19:00 (čtvrtek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 250 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Divadlo
Divadlo ABC, Praha
Hrají
Tomáš Havlínek, Václav Kopta, Pavla Tomicová, Eva Leinweberová, Radim Kalvoda, Jiří Panzner, Pavel Juřica, Tomáš Milostný, Oldřich Vízner, Viktor Dvořák / Kryštof Krhovják, Evellyn Pacoláková, Zdeněk Vencl, Maxime Mededa, Lucia Schubertová
Délka
140 minut - přestávka : ano
Žánr
Komedie
Režie
David Drábek
Bezbariérový přístup
Ano

Vstupenky zůstávají v platnosti, možnost vrácení vstupného od 10. do 26. května. Pro více informací nás kontaktujte na emailu mic@jicin.org, či na telefonu 493 534 390 nebo 602 366 338. Děkujeme za pochopení.

Úprava bravurní, věčné komedie o parazitech, s jejichž světem zatřese jedině srážka s parazitem jiného druhu. Explozivní anekdota o těch, již majíce v péči blaho obce, pečují jen o blaho vlastní, a o tom, jak naletí jinému typu „šmejda“ než jsou oni sami…

Předprodej vstupenek od 15. 6. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer


Zakoupení vstupenek