Pusťte Donnu k maturitě - předplatné

Pusťte Donnu k maturitě - předplatné "B"

Termín
23.11.2023 - 19:00 (čtvrtek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Tomáš Dianiška
Divadlo
Divadlo Pod Palmovkou, Praha
Přístupnost
od 14 let (více informací)
Hrají
Vendula Fialová, Adam Vacula, Tereza Dočkalová / Barbora Kubátová, Robert Mikluš, Erika Stárková / Sarah Haváčová, Kamila Trnková / Klára Suchá, Tomáš Dianiška, Jiří Panzner, Jakub Albrecht, Ivana Wojtylová, Anna Bura
Délka
90 minut - přestávka : Ne
Žánr
Komedie
Režie
F. X. Kalba
Bezbariérový přístup
Ano

Čágo bélo, šílenci. Je právě tolik, kolik je a vaše oblíbené Divadlo pod Palmovkou přináší epizodu z vašeho dospívání.  Brandon má nového walkmana, Kelly to přehnala s odbarvovačem a mami, tati, Dylan pije! Nechceš si o tom promluvit? Nekompromisní ponor do devadesátek, do období, kdy všechny otázky dokázalo zodpovědět Bravíčko. Kdy jsme všichni toužili chodit na West Beverly High. Kdy jsme trsali na Spice girls. Láska, sex a něžnosti na 90210 způsobů. A nezapomeňte: až dokoukáte film, přetočte videokazetu na začátek, jinak dostanete v půjčovně pokutu.

Předprodej vstupenek od 3. 5. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Divadelní předplatné 2023


Trailer