Poslední člověk na Zemi - ZRUŠENO!

Poslední člověk na Zemi - ZRUŠENO!

Termín
30.9.2024 - 19:00 (pondělí)
Místo konání
Biograf Český ráj (kde to je?)
Cena
od 360 Kč
Autor
Vilém Dubnička
Divadlo
Synagoga Concerts
Hrají
Petr Čtvrtníček a Leoš Noha
Délka
90 minut - přestávka : Ne
Žánr
Komedie
Režie
Vilém Dubnička

Představení je ze zdravotních důvodů ZRUŠENO! Vstupné za vstupenky zakoupené online bude automaticky vráceno na účet, ze kterého byly zakoupeny. Ostatní vstupenky se vracejí v Městském informačním centru. Více informací o vracení vstupenek ZDE. Děkujeme za pochopení.

Protřelý úředník provinčního úřadu (Petr Čtvrtníček) je posledním člověkem na Zemi. Měl za úkol vystěhovat z neobyvatelné planety poslední zbytky lidí. Jeho úspěšnou misi zkomplikoval nečekaný podivný pozemšťan navíc (Leoš Noha), který vypadl z evakuačního pořadníku. Podaří se zkušenému byrokratovi nakonec odeslat i jeho? Jak zařadit do systému někoho, kdo se mu celý život vyhýbal? A nebude v e výsledku lepší přece jen zůstat doma?

Neotřelá komedie psaná na míru pro dva nekonvenční herce. Petr Čtvrtníček a Leoš Noha kličkují zákrutami neřešitelných problémů. Jako vždy po svém.

Předprodej vstupenek od 8. 4. 2024 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!