Ples Jičín žije!

Ples Jičín žije!

Termín
10.2.2023 - 19:00 (pátek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 250 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
360 minut - přestávka : Ne
Žánr
Ples
Bezbariérový přístup
Ano

… a Biograf slaví!

Zveme vás na ples Jičín žije!, který bude v mnohém jedinečný. Čeká vás skvělá hudba, nabitý program plný zábavy, báječné jídlo a všudypřítomná elegance. Programovou i kulinářskou nabídku vám budeme postupně představovat na Facebooku, vy se zatím můžete porozhlédnout po jedinečných šatech šitých právě pro vás.

Na co se během plesu můžete těšit?

Jednak na luxusní delikatesy, neboť chceme ukázat, že ples si zaslouží více, než jen chlebíčky. Můžete se těšit na to nejlepší z Jičínského Food Festivalu – na rafinované chuťové kombinace stvořené týmem těch nejlepších vystavovatelů, které vás budou lákat, abyste ochutnávali dál a dál.

V rámci doprovodného programu se můžete těšit na exkluzivní vystoupení kouzelníka z USA, který pro vás připraví tzv. „Walk-around Magic“. Jedná se o magii prováděnou zblízka, která je publikem nejžádanějším vystoupením, často se provádí přímo u stolu hostů. Budete tak mít možnost být po boku světového kouzelníka Damiana, který se pravidelně objevuje ve světových filmech a televizích.

Dále se můžete těšit na budoucnost zábavy, kterou je virtuální realita. Můžete být díky ní kdekoliv, můžete být kýmkoliv. Stačí si nasadit brýle a rázem se přenesete do prostředí, které si sami zvolíte. Díky posunu v oblasti moderních technologií se můžete těšit na mimořádně realistický a uvěřitelný zážitek.

Návštěvnici plesu se mohou těšit na bohatou tombolu s více než stovkou lukrativních cen v celkové hodnotě přes 200 000 Kč.

V rámci doprovodného programu vás také čeká fotokoutek, díky kterému si odnesete zábavnou vzpomínku v podobě vytištěné momentky s vtipnými rekvizitami dle vašeho gusta.

Samozřejmostí je pestrá a vytříbená hudba, a proto jsme vybrali profesionální hudební skupinu EGO retro music, díky které společně prožijeme to nejlepší ze světové i české popmusic na vlastní kůži.

Ples nese podtitul „Biograf slaví, neboť jičínský biograf slaví v příštím roce 100 let od svého vzniku a rádi bychom vám v rámci plesu ukázali nejvýznamnější milníky biografu Český ráj. Těšit se můžete na parádní soutěž o hromadu volných vstupenek do toho nejlepšího bijáku široko daleko.

Nejprestižnější plesové události roku v Jičíně se prostě musíte zúčastnit. Kdo na tomto plese nebude, jako by ani nebyl.

Předprodej vstupenek od 6. 12. 2022 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Ceny vstupenek: na sezení 290 Kč a na stání 250 Kč. Pořadatelem akce je společnost Jičín žije s.r.o. a KZMJ. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu.