Pardon, pane premiére - předplatné

Pardon, pane premiére - předplatné "B" 2023

Termín
7.2.2023 - 19:00 (úterý)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Autor
Edward Taylor
Divadlo
Agentura Harlekýn, Praha
Hrají
premiér George Venables Petr Nárožný; tajemník Rodney Campbell Jaromír Nosek / Jakub Štěpán / Martin Zahálka jr.; ministr financí Hektor Cramond Jan Čenský / Martin Zahálka; dcera Shirley Máša Málková / Kateřina Sedláková-Pechová; manželka premiéra Sybil Zuzana Slavíková / Ilona Svobodová; Dora Springrová, matka Shirley Ilona Svobodová / Zuzana Slavíková; novinářka Jane Brooková Karolína Vágnerová / Andrea Daňková / Jiřina Daňhelová
Délka
120 minut - přestávka : Ano
Žánr
Komedie
Režie
Vladimír Strnisko
Bezbariérový přístup
Ano

Sídlo premiéra na Downing Street 10 zasáhne rodinná bomba.

Vláda Jejího Veličenstva je rozhodnuta naplnit volební slib a chystá se rázně zatočit se zábavním průmyslem a hazardem. Jenže má to jednu vadu – na šéfa vládního kabinetu George Venablese se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Sousto pro novináře, munice pro opozici, příležitost pro stranické odpůrce a k tomu všemu zvědavá manželka. Situace jako stvořená pro komediální žánr s pověstným anglickým humorem.

Předprodej vstupenek od 12. 12. 2022 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Divadelní předplatné 2023