Novinka - nově možnost odebírat program KZMJ na svůj email. Registrujte se ZDE a nepropásněte žádnou naši akci.
Můj nejlepší kamarád – předplatné “B” 2020

Můj nejlepší kamarád – předplatné “B” 2020

Termín
14.2.2022 - 19:00 (pondělí)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 250 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Eric Assous
Divadlo
Komorní divadlo Kalich, Praha
Hrají
Aleš Háma, Petr Motloch, Tereza Kostková, Nela Boudová, Michaela Sejnová / Lucie Okonová
Délka
120 minut
Žánr
Komedie
Režie
Jakub Nvota
Bezbariérový přístup
Ano

Inteligentní, důvtipná a vynalézavá situační komedie plná nečekaných situací.

Bernard a Phillippe jsou nejlepší přátelé, a přece tolik rozdílní. Bernard pracuje na skvělém postu v rodinném podniku své ženy Nelly, zároveň doplácí na svou vášeň sukničkáře. Svou milenku dokonce přivede do jiného stavu. Kdyby se o tom dozvěděla jeho manželka, přišel by o všechno. Proto požádá o pomoc svého kamaráda Phillipea, dobráka od kosti, který žije spořádaně se svou přítelkyní Alicí a nemá peněz nazbyt. Tím se roztáčí vynalézavý kolotoč situací a zápletek, na jehož konci není vůbec jisté, zda se Phillippeovi nezhroutí jeho vztah s Alicí a zda Bernardovi všechny jeho lži neprojdou…

Komediální archetyp hravého lháře, který se dokáže vykroutit i ze zdánlivě bezvýchodných situací a vymýšlí si s takovou intenzitou, jako by to byl skutečně zažil, migruje světovou dramatikou od antiky přes Alarcóna, Corneille, Goldoniho až právě po Érica Assouse, který svou inteligentní a důvtipnou komedii Můj nejlepší kamarád napsal v roce 2011.

Předprodej vstupenek od 18. 5. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer


Zakoupení vstupenek