Míša Růžičková – Hurá za dobrodružstvím

Míša Růžičková – Hurá za dobrodružstvím

Termín
18.2.2023 - 16:00 (sobota)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
Přístupnost
od 2 let (více informací)
Délka
60 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert, Show
Bezbariérový přístup
Ano

Máte rádi dobrodružství? Tak se k nám přidejte! Písničkový pořad, protkaný příběhem, nás provede na cestách za dobrodružstvím. Na suchu i pod mořskou hladinou, všude máme kamarády, kteří se společně s námi učí správné věci. Písničky o zvířátkách i lidech, kteří žijí v různých částech naší Zeměkoule nás pobaví a naučí spoustu nového. Zazní také moje nejznámější písničky. Už se moc těším na společný výlet. Míša

Během představení jsou děti zapojovány do písniček. Délka představení je 50 – 60 minut, poté mají děti možnost se s Míšou setkat na autogramiádě, vyfotit se nebo si nechat podepsat plakát, CD, DVD či tričko na předem označeném místě.

Předprodej vstupenek od 2. 12. 2022 v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Dítě se ZTP průkazem do 15 let má po předložení ZTP průkazu 50% slevu. Děti do 12 měsíců, které ještě nechodí, mají vstup zdarma, každá další osoba i dítě musí mít platnou vstupenku!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer