Miroslav Donutil - Na kus řeči

Miroslav Donutil - Na kus řeči

Termín
8.3.2023 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 400 Kč
Zakoupit vstupenky
Hrají
Miroslav Donutil
Délka
105 minut - přestávka : Ano
Žánr
Talk show, Komedie
Bezbariérový přístup
Ano

Miroslav Donutil míří do Jičína s novým programem!

Pro všechny, kteří milují dobrý český humor, jsme připravili opravdovou lahůdku! V březnu zavítá do Jičína populární český bavič a herec MIROSLAV DONUTIL. Přijede představit jednu ze svých one man show, které mají vždy velký úspěch. Tentokrát to bude nejoblíbenější pořad Na kus řeči.

Miroslav Donutil je jeden z nejznámějších a nejoblíbenějších českých herců, komiků a vypravěčů. Za jeho talent jistě mohou i rodinné geny. Jeho rodiče byli ochotníky a dědeček byl vynikajícím a nadšeným vypravěčem. V divadle hrál již za studií, konkrétně v divadle Husa na provázku. V roce 1990 se stal členem činohry souboru pražského Národního divadla. Talk show Na kus řeči… je vyprávění zážitků a příběhů z jeho bohatého života a života jeho přátel. Program se skládá z nových humorných příběhů, tak se máte na co těšit.

Předprodej vstupenek od 9. 12. 2022 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 5 ks. Akce se koná ve spolupráci s Agenturou Mammut.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!