Milion - premiéra exkluzivně v Jičíně!

Milion - premiéra exkluzivně v Jičíně!

Termín
25.6.2022 - 19:00 (sobota)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Vilém Dubnička
Divadlo
Synagoga Concerts, s.r.o.
Hrají
Hynek Čermák a Vladimír Polívka
Délka
75 minut - přestávka : Ne
Žánr
Komedie
Bezbariérový přístup
Ano

„Komedie za všechny prachy“

Masarykovo divadlo bude poprvé v historii hostit exkluzivně divadelní premiéru! Do Jičína zavítá skvěle obsazená komedie Milion s Hynkem Čermákem a Vladimírem Polívkou v hlavních rolích.

Slavný divadelní herec, režisér a ředitel, lehce arogantní Filip Martén má problém. Jeviště jeho divadla sežral červotoč. Na záchranu toho, co celý život budoval, potřebuje milion Euro. Známý umělec vsadí vše na jednu kartu a jde osobně požádat o peníze záhadného miliardáře a mecenáše Jeana Petitéra, který se naopak na veřejnosti neukazuje vůbec. Dostat milion Euro ovšem není jen tak…

Jednoaktová komedie pro dva bravurní herce, kteří se neustále překvapují novými úkoly a výzvami. Souboj dvou výjimečných osobností. Jak tento třaskavý dialog plný nečekaných situací a chytrého humoru skončí? Získá nakonec pan Martén svůj Milion? Není za tím vším ještě něco jiného?

Chytrá, neotřelá a překvapující komedie zaujala dvě herecké osobnosti, přátele, co spolu odehráli několik sezon v Dejvickém divadle, a nabízí příslib energií nabité atmosféry, jiskřivého divadelního zážitku!

Předprodej vstupenek od 12. 5. 2022 v 9:00 (pro držitele divadelních abonentek 2022 od 9. 5.) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Zakoupení vstupenek