MIG 21 - PODZIM TOUR 2023

MIG 21 - PODZIM TOUR 2023

Termín
20.10.2023 - 19:30 (pátek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 490 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
100 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert, Rock/Funky
Bezbariérový přístup
Ano

Skupina Mig 21, která sama sebe nazývá chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5 – Smíchova”, chystá klubové turné! Na něm představí i zbrusu novou píseň!

Po dvou unikátních, vyprodaných koncertech ve Forum Karlín a letních open-airech, se kapela vrací do ověřených a všemi milovaných klubů, kde si bude se svými fanoušky opět co nejblíž! Pomalu si dýchat z úst do úst, prostě těsně vedle sebe, jak také zpívají v textu jedné ze svých písní.

 „Neskutečně se těšíme, osaháme si nové prostory, ve kterých jsme nikdy nehráli, ale zároveň se se svými fanoušky potkáme v našich, už téměř domáckých, klubech! Ta intimita klubů nám dodává energii!“  podotýká zpěvák Jiří Macháček.

Koneckonců kapela MIG 21 je proslulá tím, že to umí na pódiu pořádně rozjet, takže by byla velká škoda o jejich show přijít! Zahraje nejen své největší hity, ale představí i zbrusu novou písničku, ke které hned začátkem příštího roku natočí videoklip.

Předprodej vstupenek od 15. 6. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP. Vstupné v předprodeji 490, na místě 590.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer