Magie kolem světa: Kouzelnická show Tomáše Podzimka

Magie kolem světa: Kouzelnická show Tomáše Podzimka

Termín
12.12.2023 - 18:00 (úterý)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 180 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
105 minut - přestávka : Ano
Žánr
Kouzelnické představení
Bezbariérový přístup
Ano

Zapojte se do magického putování kolem světa s Tomášem Podzimkem! Společně se vydáme na cestu do mnoha zemí, kde budete svědky kouzel, která vás uchvátí. Díky projekci z několika kamer na plátno uvidíte i ty nejmenší detaily tohoto představení. Všichni přítomní se stanou aktivními účastníky vystoupení a odejdou s nezapomenutelným magickým zážitkem. Připojte se na cestě do světa kouzel a zažijte fantastickou show, která vás vtáhne do světa magie.

Tomáš Podzimek se již 10 let věnuje kouzlení. Za tu dobu stihl vystoupit na mnoha firemních akcích, svatbách a také na prestižních místech, jako je hotel Four Seasons. Zazářil také v televizi Dubai One a získal uznání v soutěži Česko Slovensko má talent 2023.

Předprodej vstupenek od 16. 10. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!