Lollipopz- Velká Show 2023

Lollipopz- Velká Show 2023

Termín
1.4.2023 - 15:00 (sobota)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 400 Kč
Délka
70 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert, Taneční show
Bezbariérový přístup
Ano

Naše barevná jízda plná písniček, tancování a bláznivosti pokračuje i v roce 2023!
Po úspěšném turné Lízátková Párty si Anet, Amy, Neli a Annie pro své fanoušky připravily další velkou show nabitou oblíbenými písničkami! Těšit se ale můžete i na zcela nové songy, které budou součástí připravovaného alba, jehož vydání je naplánováno na léto roku 2023. Chcete je slyšet jako první? Přijďte to s námi rozjet na Velkou Show 2023! Nebudou chybět nové soutěže o náš merch a hlavně pořádná nálož zábavy a radosti, na kterou jste z našich show zvyklí.
STANDARDNÍ VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Lollipopz Velkou Show
MEET&GREET VSTUPENKA
zahrnuje vstup na Lollipopz Velkou Show + vstup na uzavřené setkání s Lollipopz po koncertě + unikátní podepsaný Meet&Greet plakát A3 (dospělý doprovod bude na M&G vpuštěn se standardní vstupenkou)
Délka programu: 70 minut (+ Meet&Greet pro držitele M&G vstupenek)

Pořadatelem akce je agentura Kawaii Production. Předprodej vstupenek od 5. 1. 2023 pouze na Ticketportalv Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně lze platit pouze hotově (nelze platební kartou, ani Bonuskartou)! Neposkytujeme slevy ZTP!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!