Krysáci a zamilovaný Eda

Krysáci a zamilovaný Eda

Termín
28.1.2024 - 15:30 (neděle)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
Autor
Libor Jeník
Divadlo
Divadlo ZA2, Příbram
Přístupnost
od 3 let (více informací)
Délka
60 minut - přestávka : Ne
Žánr
Pohádka, Komedie
Režie
Libor Jeník
Bezbariérový přístup
Ano

Divadlo Za2 uvádí pohádku na motivy večerníčku České televize.

A jsou tu zpět. Nerozluční přátelé Hubert, Hodan, Eda a samozřejmě i sádrový trpaslík Ludvíček. Tentokrát vám přinášejí zbrusu nový příběh, ve kterém se budou naši krysáci potýkat s velkým problémem. Eda se nešťastně zamiluje! A aby se snad neuzoufal, navštíví ztřeštěnou housenku psycholožku Anežku a všechno se to začne bláznivě zamotávat. Objeví se i obávaný kocour Bruno.

Hubert se v přestrojení bude snažit Edu probrat a ještě to všechno zkomplikuje sysel Oskar. Jestli chcete vědět, jak to s Edou dopadne, jestli se chcete dobře pobavit, zasmát se a jestli si chcete poslechnout krásné písničky, tak neváhejte a pojďte zase držet palce našim ušatým hrdinům.

Předprodej vstupenek od 9. 10. 2023 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP. Představení je k sezení bez místenek.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!