Kouzelná školka uzamčená na fanfáru

Kouzelná školka uzamčená na fanfáru

Termín
9.12.2023 - 15:00 (sobota)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 195 Kč
Zakoupit vstupenky
Hrají
Lucka, František a Filípek
Délka
60 minut - přestávka : Ne
Žánr
Pohádkové představení, Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Kouzelná školka, televizní fenomén pro děti, konečně ožívá a do divadla Vás s dětmi srdečně zve František z Fanfárie a jeho správňácká parťačka Lucka. Představení pro děti v licenci ČT se spoustou zábavy, písniček, překvapení a hlavně dobré nálady už brzy přivítá diváky v divadelní Kouzelné školce v sálech po celé ČR.
Pondělí až pátek běží tradiční oblíbený dětský pořad v každodenní premiéře i repríze jako nejsledovanější originální autorský program pro děti 10x v týdnu na ČT Déčku, bezpečném TV a webovém (všechny díly, hry a zábava zdarma) prostoru pro děti, rodiče i MŠ a ZŠ.
O víkendech se k výročí 10 let Déčka Kouzelná školka tajně OTEVÍRÁ a vydává se svou divadelní šou a nadupanými školkovými písničkami na výlet za dětmi do kulturních sálů! Jaké to je v Kouzelné školce, když mají děti volno, o víkendu, když skřítci z Fanfárie a Lucka dorazí za dětmi do jejich města, tak to je spoustu let tajemství a rozluští ho už brzy pouze diváci v sále NAŽIVO! Vlastník Ochranné známky Kouzelná školka®, Česká televize.

Předprodej vstupenek od 18. 9. (9:00). Online pouze základní vstupenka bez místenky k sezení od 4. řady včetně (295 Kč), ostatní v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně – Speciální akce k 10. výročí ČT Déčko: 195 Kč děti 1-4 roky a ZTP, nemístenkové od 4. řady včetně, 250 Kč děti 5-9 let, nemístenkové od 4. řady včetně, 350 Kč VIP usazení 1-3 řada a MEET & GREET – focení dětí na pódiu + plakát A2 zdarma! Pozor, omezená kapacita!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!