Když se zhasne

Když se zhasne

Termín
1.6.2022 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 370 Kč
Zakoupit vstupenky
Autor
Michaela Doleželová a Roman Vencl
Divadlo
Agentura Nordproduction
Hrají
Ivo Šmoldas, Lukáš Langmajer, Miluše Bittnerová nebo Světlana Nálepková a Michaela Kuklová
Délka
120 minut - přestávka : Ano
Žánr
Komedie
Režie
Roman Meluzín
Bezbariérový přístup
Ano

Skvělá komedie o tom, jak se vánoční večírek promění v rozvodové bitevní pole.

Trevor a Nina jsou manželský pár z vyšší newyorské společnosti. On je prominentní gynekolog, ona majitelka a šéfkuchařka vyhlášené italské restaurace. Jejich manželství však nelze pokládat za ideální. Může za to předmanželská smlouva, drsnější než pravidla amerického fotbalu: ten z manželů, který podá návrh na rozvod, přijde o veškerý majetek, který tak automaticky připadne tomu druhému. Jsou Vánoce a Trevor s Ninou pořádají svůj tradiční večírek. Jedinými pozvanými hosty jsou poněkud výstřední manželé Imelda a Artur. Na první pohled by se mohlo zdát, že půjde o dost nudnou párty, jenže to by ona předmanželská smlouva nesměla obsahovat maličký dodatek: ten z manželů, který prokáže tomu druhému nevěru, může požádat o rozvod a získá všechen majetek. Vánoční večírek se tak promění v rozvodové bitevní pole.

Předprodej vstupenek od 8. 12. 2021 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Neposkytujeme slevy ZTP.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Zakoupení vstupenek