Jiří Korn - KORNCERT

Jiří Korn - KORNCERT

Termín
31.3.2023 - 19:30 (pátek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 990 Kč
Délka
120 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Exkluzivní výjimečná show největších hitů

Jedinečná koncertní tour roku 2023 velkolepého elegána, který se již na vždy zapsal do dějin České hudební scény, nejen díky své celoživotní originalitě, unikátní barvě hlasu, ale především i svou vášní pro muzikál, tanec a step.

Po dlouhých více než 30 letech sólového ticha, přichází se svou velkolepou sólovou show s názvem “KORNCERT”, se kterou navštíví vybraná místa po celé republice. Chce se tak stát přístupnějším pro všechny, kteří značku Jiří Korn mají nesmazatelně uloženou ve své paměti.

„Pojďme společně odložit žal, užít si show, kterou bych rád věnoval každému z vás.“

Můžete se těšit na unikátní program, na velkorysé scénografické zpracování a na profesionalitu skvělých tanečníků a tanečnic, kde jsou hlavním obsahem nestárnoucí hity Jiřího Korna. To vše v originálním propojení s velkoplošnou projekcí.

Jiří Korn “v tanečních dobrý pozor dával” a vytvořil si svůj speciální “Windsurfing”. Noc nebude ve “znamení lenochoda”, ba naopak to bude fičet. “Nejdřív je trénink a pak teprve show”, je proto “prken kapitán”.

Předprodej vstupenek od 23. 11. 2022 pouze na Ticketstream, v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a v pokladně Masarykova divadla před koncertem lze platit pouze hotově (nelze platební kartou, ani Bonuskartou)!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!