Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy - NOVÝ TERMÍN!

Halina Pawlowská: Manuál zralé ženy - NOVÝ TERMÍN!

Termín
14.9.2021 - 19:00 (úterý)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
Délka
90 minut - přestávka : ne
Žánr
Talk show, Komedie
Bezbariérový přístup
Ano

Vstupenky zůstávají v platnosti! Pro více informací ohledně vracení vstupenek nás kontaktujte na emailu mic@jicin.org, či na telefonu 493 534 390 nebo 602 366 338. Děkujeme za pochopení.

Není nic špatného na tom být zralá žena, i když slovo „zralá“ mi připomíná sýr, u kterého je nejvyšší čas ho zkonzumovat …

Zralost je báječná! Buď z toho důvodu, že si můžete gratulovat, že jste se dožili už pěkného počtu let, anebo proto, že jste sice ještě velice mladí, ale jste jedinci s moudrým pohledem na svět. Zralost má, bohužel, ale i negativní stránku. Zralost totiž nikoho nepřitahuje. Zralý muž nevzbuzuje takovou chuť jako zralý meloun a zralá padesátnice prostě není broskev k nakousnutí. A jestliže jste to ale nezabalili a chcete vzbuzovat touhu, jak z toho? Stačí se držet Halininých zásadních rad. Pak vám bude jasné, jak zvládnout své šikanující děti, zvětšující se tělo, jak znovu najít lásku a jak se smát všemu blbému, co vás potká.

A o to přece vždycky jde!

Předprodej vstupenek od 18. 5. 2020 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Slevy ZTP neposkytujeme. Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Zakoupení vstupenek