Barvy

Barvy

Termín
7.6.2024 - 18:00 (pátek)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
Hrají
Žáci tanečního oboru pod vedením paní učitelky Aleny Kavanové a žáci literárně dramatického oboru pod vedením paní učitelky Martiny Komárkové
Délka
60 minut - přestávka : Ano
Žánr
Komponovaný pořad
Bezbariérový přístup
Ano

Komponovaný pořad tanečního a literárně dramatického oboru ZUŠ Jičín.

Jakou barvu si asi vybere malá pastelka, která se narodila bez barvy? Každá, kterou uvidí, se jí líbí ze všech nejvíc. Ať už pozná červený taneční rej a nezralou jahodu, nebo modrý tanec a zamilovaný mrak, bílé tanečnice a ducha či černé pastelky, které se lechtají světýlky… Ani duhová pastelka, která se s naší bezbarvou skamarádila, neumí poradit. Sama má sice krásnou barvu, ale zdá se jí, že nikam nepatří. A tak spolu projdou tancem a hrou, aby nakonec všechno dobře dopadlo – bezbarvá pastelka se vybarvila a duhová pastelka našla svůj duhový svět.

Předprodej vstupenek od 14. 5. 2024  v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP!

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!