ANNA K. akusticky

ANNA K. akusticky

Termín
4.4.2023 - 19:00 (úterý)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 490 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
90 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Držitelka několika hudebních cen Anděl a Žebřík, Anna K., uvede oblíbený akustický koncert. Se svou kapelou představí největší hity v akustických aranžích.

„Naše akustické turné v minulých letech mělo takový úspěch, že jsme se rozhodli ho zopakovat i letos. Mám velkou radost, že onu skvělou atmosféru budu moci na koncertech opět zažít se svými fanoušky,“ těší se Anna K.

Některé skladby budou uvedeny opět v oblíbené aranži amerického producenta Stevena Walshe, který podobným způsobem upravil i největší hity anglické kapely Erasure pro jejich akustické album Union Street a následné turné. Ostatní repertoár předělala do akustické podoby Anna K. na zkouškách společně se svou koncertní kapelou.

Předprodej vstupenek od 7. 12. 2022 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Ceny v předprodeji 490, 550, 590 a 790 (na místě +100 Kč). Slevy ZTP poskytujeme max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu.