Novinka - nově možnost odebírat program KZMJ na svůj email. Registrujte se ZDE a nepropásněte žádnou naši akci.
7 pádů Honzy Dědka

7 pádů Honzy Dědka

Termín
23.4.2022 - 19:00 (sobota)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 300 Kč
Zakoupit vstupenky
Délka
90 minut - přestávka : Ne
Žánr
Talk show, Komedie
Bezbariérový přístup
Ano

7 pádů Honzy Dědka je oblíbená talk show, kterou můžete znát z pravidelného úterního vysílání na televizi Prima.

Rozhovory se současně staly fenoménem na YouTube, kde je zhlédlo více než 55 miliónů lidí a více než 120 000 diváků talk show pravidelně odebírá!

Pořad vedený renomovaným publicistou Honzou Dědkem vznikl v roce 2011 a od té doby se v něm vystřídalo již přes 500 hvězdných hostů a v Masarykově divadle v Jičíně se můžete těšit na Michala Suchánka a Aleše Hámu.

Populární talk show poprvé zamíří do Jičína. Zažijte na vlastní kůži atmosféru 7 pádů a nahlédněte pod pokličku toho, jak vzniká tento zábavný pořad. Můžete se těšit na 90 minut příjemné zábavy a zajímavých rozhovorů „o všem a pro všechny” se dvěma populárními osobnostmi. Nenechte si ujít příležitost setkat se s tímto pohotovým moderátorem a jeho hvězdnými hosty tváří v tvář.

Pořadatelem akce je společnost Jičín žije s.r.o. (www.jicinzije.cz)

Předprodej vstupenek od 21. 12. 2021 (11:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!

Prosíme o dodržování aktuálně platných opatření MZ, kompletní informace ZDE. Děkujeme za pochopení.


Zakoupení vstupenek