4TET, verze V. - NOVÝ TERMÍN!

4TET, verze V. - NOVÝ TERMÍN!

Termín
15.6.2022 - 19:00 (středa)
Místo konání
Masarykovo divadlo (kde to je?)
Cena
od 590 Kč
Zakoupit vstupenky
Hrají
Tenor: David Uličník, Baritone 1: Jiří Korn, Baritone 2: Jiří Škorpík, Bass: Dušan Kollár
Délka
100 minut - přestávka : Ne
Žánr
Koncert
Bezbariérový přístup
Ano

Z důvodu nemoci koncert přeložen. Vstupenky zůstávají v platnosti! Pokud vám nový termín nevyhovuje, lze vstupenky do 12. 5. 2022 vrátit. Více informací na mic@jicin.org a telefonním čísle 493534390. Děkujeme za pochopení.

Již téměř 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!! Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí. 

Předprodej vstupenek od 1. 12. 2021 (9:00) v Městském informačním centru na Valdštejnově náměstí v Jičíně a online zde. Poskytujeme slevy ZTP max. 10 ks.

Divadlo včetně baru je otevřeno vždy hodinu před začátkem představení či koncertu, na divadelní představení a koncerty na sezení je přísný zákaz vnášení občerstvení do sálu!


Trailer


Zakoupení vstupenek