Zátopek  /Dolby Atmos/

Zátopek /Dolby Atmos/

Výpravný film režiséra Davida Ondříčka, věnovaný nejen sportovnímu, ale i životnímu příběhu jednoho z největších světových atletů všech dob, čtyřnásobného olympijského vítěze, Emila Zátopka. Příběh o vítězstvích v lásce i ve sportu, k nimž je třeba především velké srdce.
Termín
21.10.2021 - 16:45 (čtvrtek)
Místo konání
Biograf Český Ráj (kde to je?)
Cena
Zvuk
ATMOS-české z.
Přístupnost
od 3 let
Hrají
Václav Neužil ml., Martha Issová, James Frecheville, Robert Mikluš, Jiří Šimek, Milan Mikulčík, Peter Nádasdi, Štěpán Kozub, Vojtěch Fülep
Délka
130 minut - přestávka : Ne
Žánr
Drama, životopisný
Režie
David Ondříček
Produkce
Česká republika

Australský rekordman Ron Clarke přijíždí v pohnutém roce 1968 do Prahy za legendárním běžcem Emilem Zátopkem, jehož bezmezně obdivuje. V rozhovorech Rona s Emilem se děj filmu retrospektivně vrací do stěžejních momentů atletova sportovního i soukromého života a spojuje se v komplexní portrét muže, jenž neztrácí tempo ani poté, co jeho poslední závod skončí a jenž dokáže bojovat nejen na atletickém oválu. Film vypráví o nezlomné síle vůle, která dodnes inspiruje tisíce sportovců po celém světě. A také o jedinečném vztahu dvou lidí – Emila a Dany Zátopkových – kteří navzdory všem překážkám spolu strávili celý život.


Další termíny

Pro tuto akci nejsou naplánovány žádné další termíny

Trailer


Zakoupení vstupenek