Voyagers - Vesmírná mise

Voyagers - Vesmírná mise

Termín
1.8.2021 - 19:30 (neděle)
Místo konání
Biograf Český Ráj (kde to je?)
Cena
Zvuk
titulky
Přístupnost
od 12 let
Hrají
Tye Sheridan, Lily-Rose Depp, Fionn Whitehead, Colin Farrell, Chanté Adams, Quintessa Swindell, Archie Madekwe, Isaac Hempstead-Wright
Délka
108 minut - přestávka : ne
Žánr
Sci-Fi
Režie
Neil Burger
Produkce
USA
Scénář
Neil Burger

V roce 2063 Zemi sužují nemoci a sucho. Šanci na záchranu lidstva vidí vědci v kolonizaci jedné vzdálené planety. Ze Země odstartuje raketa se speciální misí.
30 chlapců a dívek, narozených ze zkumavky, bez rodin, je vychováváno v izolaci vesmírné lodi a připravovaných na život ve vesmíru.
Pravidelnými dávkami speciální drogy jsou zbavováni veškerých emocí a pocitů.
Nikdo z nich netuší, že mají pod dohledem posádky v průběhu letu dospět a zplodit potomky. Nikdo z nich netuší, že cesta bude trvat 86 let a oni tedy domov nikdy nepoznají…
Když několik z nich odhalí tajemství mise a účinky drogy, rozhodnou se vzepřít. Izolace uprostřed nekonečného vesmíru probouzí vztek, chtíč, nenasytnost a strach.
Sci-fi thriller Voyagers – Vesmírná mise napsal a režíroval Neil Burger, který má na svém kontě úspěšné hity Divergence, Všemocný či Iluzionista. V hlavních rolích se představí diváky i filmaři stále více oblíbený Tye Sheridan (Ready Player One: Hra začíná, Dead Pool 2, X-Men: Apokalypsa a Dark Phoenix), mladá a talentovaná Lily-Rose Depp (Král), dcera slavného otce, herce Johnny Deppa a zpěvačky a herečky Vanessy Paradis. Vědce a zároveň člena posádky s chutí ztvárnil nestárnoucí, charismatický Colin Farrell (Gentlemani, Fantastická zvířata a kde je najít)


Další termíny

Pro tuto akci nejsou naplánovány žádné další termíny

Trailer


Zakoupení vstupenek