Libor Podmol - CESTA JE CÍL projekce a beseda s Liborem

Libor Podmol - CESTA JE CÍL projekce a beseda s Liborem

Termín
31.7.2021 - 21:00 (sobota)
Místo konání
Letní kino Zámecká zahrada (kde to je?)
Cena
od 290 Kč
Zvuk
s tvůrci
Přístupnost
od 3 let
Hrají
Libor Podmol
Délka
100 minut - přestávka : ne
Žánr
životopisný, sportovní
Režie
Ladislav Zeman
Produkce
ČR
Bezbariérový přístup
Ano

Dokumentární film ,, Libor Podmol – Cesta je cíl“ jsme s Liborem plánovali už od roku 2016. První klapka padla v mnichovské nemocnici bezprostředně po jeho těžkém zranění nohou. Následovala složitá rekonvalescence, kterou jsme natáčeli v častých intervalech.
Film jsme točili tři roky, nicméně v čase se vracíme až do devadesátých let. Ve filmu najdete nejen příběh Libora ale i jeho táty, který se postavil na start Rallye Dakar v roce 1994 (závod nedokončil) a v roce 1999 tragicky zemřel.
Zdravotní komplikace, Finanční náročnost a také globální pandemie zapříčinili velmi obtížnou cestu už jen na samotný start závodu, tam ale příběh teprve začíná…
Pro ty, co nevědí, co znamená Rallye Dakar: představte si, že byste závodili dvanáct dní v kuse a každý den ujeli 600 – 800 km (cesta ČR-Chorvatsko). To vše v náročném terénu Saudské Arábie. Pády, zranění, technické potíže, únava a psychická náročnost, na kterou se nelze připravit. To vše v bezprostředních rozhovorech přímo po dokončení každých z etap, doplněné o záběry z akčních kamer na Liborově motorce, z kterých máte pocit, jako byste závod jeli vy sami.

Vstupenky zakoupíte přímo na e-shopu Libora Podmola https://www.podmolbrothers.com/jicin


Další termíny

Pro tuto akci nejsou naplánovány žádné další termíny

Trailer