Encanto

Encanto

Film z dílny Walt Disney Animation Studios vypráví příběh neobyčejné rodiny žijící v kouzelném domě v pulzujícím městečku v kolumbijských horách, na podivuhodném a očarovaném místě zvaném Encanto.
Termín
4.12.2021 - 17:00 (sobota)
Místo konání
Biograf Český Ráj (kde to je?)
Cena
Zvuk
české znění
Přístupnost
od 3 let (více informací)
Délka
110 minut - přestávka : Ne
Žánr
Animovaný, Rodinný
Režie
Jared Bush, Byron Howard
Produkce
USA
Scénář
Jared Bush, Lin-Manuel Miranda

Film Encanto z dílny Walt Disney Animation Studios vypráví příběh neobyčejné rodiny Madrigalových. Madrigalovi žijí ukryti v kouzelném domě v pulzujícím městečku v kolumbijských horách, na podivuhodném a očarovaném místě zvaném Encanto. Kouzlo Encanto způsobilo, že každé dítě v rodině má jedinečný dar, od nadlidské síly až po schopnost léčit. Obdařeno je každé dítě kromě jediné dívky jménem Mirabel. Magie obklopující Encanto se začne vytrácet a Mirabel zjistí, že právě ona by mohla být poslední nadějí své výjimečné rodiny.

Ve filmu uslyšíme zcela nové písně od držitele cen Emmy®, GRAMMY® a Tony Award® Lina-Manuela Mirandy („Hamilton“, „Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa“), režírují jej Byron Howard („Zootropolis: Město zvířat“, „Na Vlásku“) a Jared Bush (druhý režisér filmu „Zootropolis: Město zvířat“, spolurežisérkou je Charise Castro Smithová (scénáristka „The Death of Eva Sofia Valdez“) a producenty jsou Clark Spencer a Yvett Merinová.

K filmu je připojen krátký film – Daleko od stromu.


Další termíny

4.12.2021 - 17:00
Aktuálně zvolený termín
5.12.2021 - 17:00
11.12.2021 - 17:00

Trailer


Zakoupení vstupenek