Blackpink The Movie

Blackpink The Movie

Dívčí kapela BLACKPINK, kterou miluje celý svět, slaví 5 let výročí od vzniku jejich debutu !
Termín
4.8.2021 - 17:00 (středa)
Místo konání
Biograf Český Ráj (kde to je?)
Cena
Zvuk
titulky
Přístupnost
od 1 let
Délka
90 minut - přestávka : ne
Žánr
Koncert, Hudební
Produkce
Jižní Korea

Dívčí kapela BLACKPINK, kterou miluje celý svět, slaví 5 let výročí od vzniku jejich debutu a vydává snímek BLACKPINK THE MOVIE. Ten je také speciálním dárkem pro BLINKs neboli fanoušky BLACKPINK, aby si oživili staré vzpomínky a užili si jejich divoké vystoupení ve slavnostním duchu.
BLACKPINK, které tvoří Jisoo, Jennie, Rosé a Lisa, se staly hvězdami od jejich prvního kroku na pódium 8. srpna 2016 a hned poté vznikl jejich fanclub BLINK. Všechny vzpomínky, radosti na stage a zářivé momenty posledních pěti let byly zabaleny jako dárek pro všechny jejich fanoušky ve filmu BLACKPINK THE MOVIE.
Film se skládá z různých částí, které se soustředí na jednotlivé členky BLACKPINK. Jeden z úseků se nazývá Pokoj vzpomínek, ve kterém sdílí vzpomínky na posledních pět let od vydání jejich debutu, další se jmenuje Krása, v níž jsou okouzlující záběry na členky a popis jejich odlišných charakterů, v Exkluzivních rozhovorech předají zprávy svým fanouškům. Osobitá scéna BLACKPINK překračuje hranice národů i pohlaví a pohlcuje svět výjimečným vystoupením. Nyní zaplní plátna kin a přinese maximální pocit reálného koncertu.
Hity jako The show (2021), In Your Area (2018) a mnoho dalších od BLACKPINK se nyní odehrají na velkém plátně, aby fanouškům po celém světě zprostředkovaly dojemný zážitek tak, jak ho znají návštěvníci jejich živých koncertů.


Další termíny

4.8.2021 - 17:00
Aktuálně zvolený termín
8.8.2021 - 17:00

Trailer


Zakoupení vstupenek